اگر پیشنهاد، انتقاد، نظر و یا راهنمایی دارید، لطفا با بندرگردی تماس بگیرید و یا با سلامی دل ما را گرم کنید. ما مشتاقیم که از شما بشنویم.

برای تماس با همکاران ما می‌توانید از پست الکترونیکی info@bandargardi.ir استفاده کرده یا با شماره تلفن‌ 07633670159 - 09170957347 تماس بگیرید. همچنین می توانید ما را در Facebook, Twitter و instagram نیز بیابید!

اگر کار شما فوری است و می خواهید ما با شما تماس بگیریم.

    راه‌های ارتباطی دیگر

  • ایمیل رسمی بندرگردی: info@bandargardi.ir
  • ایمیل پشتیبانی بندرگردی: support@bandargardi.ir

    بندرگردی در شبکه های اجتماعی

به تیم بندرگردی بپیوندید

ما در بندرگردی علاقه‌مندیم  تا افرادی که روحیه کار تیمی داشته و پر انرژی هستند را کنار خود داشته باشیم و با هم در فضایی پر شور و انرژی فعالیت کنیم. اگر شما هم دارای روحیه کار تیمی و پر انرژی هستید، برای اطلاع از شغلهای مورد نیاز و آزاد در بندرگردی به بخش فرصت‌های شغلی مراجعه کرده و یا رزومه خود را به آدرس پست الکترونیکی زیر ارسال کنید:

پست الکترونیکی: jobs@bandargardi.ir

شهر رو تو دستت بگیر! دانلود بندرگردی از کافه بازار

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.