سومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس
این رویداد تمام شده است.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس گفت: با توجه به ظرفیت‌های شهر بندرعباس و قرارگیری آن در نوار ساحلی خلیج‌فارس باید از این موقعیت و موهبت الهی به بهترین شکل بهره برد و ورزش‌های ساحلی یکی از این بهره‌وری‌ها به شمار می‌رود.

به گزارش روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس، محمدمهدی جهانبخش اظهار کرد: با توجه به ظرفیت‌های استان هرمزگان در خصوص ورزش‌های ساحلی باید از این ظرفیت به‌درستی بهره‌گیری کنیم.

وی افزود: در غفلت استان هرمزگان در خصوص ورزش‌های ساحلی، استان‌های دیگر گوی سبقت را از هرمزگان ربوده‌اند و حتی استان‌هایی که دریا ندارند رتبه‌های برتر ورزش‌های ساحلی را کسب می‌کنند و حال به‌عنوان الگو برای ما تبدیل‌شده‌اند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری بندرعباس بیان داشت: با توجه به اینکه در سالیان گذشته بندرعباس میزبانی مسابقات ساحلی را عهده‌دار بوده است و طی این سال‌ها استعدادهای خوبی را در ورزش‌های ساحلی کشف کرده‌ایم، امسال نیز این المپیاد در ساحل بندرعباس برگزار می‌شود.

جهانبخش با بیان اینکه در این المپیاد به ورزش بانوان نیز توجه شده است، ابراز داشت: سومین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس در رشته‌های والیبال، هندبال، پرتاب وزنه، قایقرانی، ماهیگیری ویژه آقایان و بانوان برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: همچنین رشته‌های فوتبال، فوتوالی، دو ۶۰ متر، دو استقامت، جت اسکی، اسکی روی آب، دو-شنا، طناب‌کشی و پرچم در ساحل مختص آقایان در این المپیاد برگزار می‌شود.

جهانبخش در پایان با اشاره به اینکه سومین دوره المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس یکم تا هفتم بهمن‌ماه در نوار ساحلی خلیج‌فارس برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: افتتاحیه این مراسم سه‌شنبه سوم بهمن‌ماه ساعت ۱۸ در مجموعه ساحلی غدیر بندرعباس برگزار می‌شود.

  • آدرس: نوار ساحلی خلیج‌فارس
  • زمان: 1 لغایت 8 بهمن
  • دسته بندی: رویداد
سومین المپیاد ورزش‌های آبی و ساحلی بندرعباس

رویداد های مشابه

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.