چهارمین جشنواره غذا و صنایع دستی استان
این رویداد تمام شده است.

موسسه خیریه ساحل خلیج فارس با همکاری هتل هما، چهارمین جشنواره غذا و صنایع دستی استان را در تاریخ 11 و 12 بهمن ماه 1397 برگزار میکند،

جهت حمایت ار کودکان مبتلا به سرطان

شماره رزرو غرفه و هماهنگی:

07633678387        09179008110

  • آدرس: هتل هما
  • زمان: 11 و 12 بهمن ماه 137
  • رزرو بلیط آنلاین: http://mousika.ir
  • دسته بندی: جشنواره
چهارمین جشنواره غذا و صنایع دستی استان

رویداد های مشابه

شهر رو تو دستت بگیر! دانلود بندرگردی از کافه بازار

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.