آسان مراسم


خدمات مجالس

مدیریت این کسب و کار

آسان مراسم اولین سامانه آنلاین خدمات مراسم در هرمزگان است که بستری فراهم نموده تا تمامی خدمات دهندگان مرتبط با مراسم های موجود در جامعه، خدمات خود را ارائه دهند. در این سامانه می­توانید با صرف تنها چند دقیقه اقلام و خدمات ارائه شده توسط خدمات دهندگان مختلف را مقایسه و انتخاب نمایید. آسان مراسم در تاریخ و ساعت مورد نظر شما همه اقلام و خدمات سفارش داده­ شده را در مکان مورد نظر شما تحویل می­دهد.

نظرات شما

746 بار این صفحه دیده شده است

کسب و کارهای مشابه

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.