شرکت حمل و نقل نیک ترابر بندر


شرکت حمل و نقل

مدیریت این کسب و کار

اين شركت در تاريخ 1371/09/15 با نام شركت حمل و نقل نهنگ بار بندر تأسيس گردید و تا سال 1382 هجری شمسی با همين نام به كار خود در زمينه حمل و نقل جاده ای داخلی كالا ادامه داد.

در سال 1383 هجری شمسی اين شركت به نام شركت حمل و نقل نيك ترابر بندر و با مديريت جديد تغيير نام داد.

سهامداران اين شركت در حال حاضر آقايان "رضا شاكر آبكنار" به عنوان مديرعامل و عضو هيأت مديره؛ "عبداله پادنگی" به عنوان رئيس هيأت مديره؛ "ابراهیم دهستان" به عنوان نایب رئیس هیئت مدیره؛ "يوسف نيك مهر" به عنوان بازرس اصلی و "اسماعیل خلیلی" به عنوان بازرس علی البدل می باشند.

همچنین اين شركت در سال 1387 هجری شمسی به عنوان حمل و نقل نمونه در استان هرمزگان معرفی گرديد.

#شركت حمل و نقل نيک ترابر بندر #شركت حمل و نقل #حمل و نقل #نيک ترابر بندر
  • آدرس: بندرعباس، سه راه هتل هما، ساختمان هما، طبقه 3 واحد 27 و طبقه 4 واحد 38
  • تلفن تماس: 07633446137
  • وب سایت: http://niktarabarebandar.com
  • ایمیل: Info@niktarabarebandar.com

نظرات شما

51 بار این صفحه دیده شده است

کسب و کارهای مشابه

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.