شرکت پیوند تجارت ترخیص


شرکت بازرگانی

مدیریت این کسب و کار

شركت پيوند تجارت ترخيص داراي پروانه رسمي حق‌العملكاري از گمرك ايران فعاليت خود را از سال 1388 آغاز نموده و يكي از شركتهاي جوان و فعال در زمينه ترخيص كالا، صادرات، واردات و ترانزيت مي‌باشد.
نگرش مديريتي مؤسسان اين شركت به اين نوع فعاليت به عنوان يك سبك و كار پويا و بالنده و مسيري كه از همان ابتدا براي رشد و پيشرفت شركت پيوند تجارت ترخيص توسط مؤسسان آن برنامه‌ريزي شده بود و نيازهاي بي‌شمار و فزاينده مديران كارخانجات و بازرگانان براي خدمات ترخيص و مهمتر از همه رضايت مشتريان از خدمات ارائه شده سبب شده كه شركت پيوند تجارت ترخيص به سرعت بتواند جايگاه مناسبي در بازار تجارت بدست آورد به گونه‌اي كه اكنون تعداد بسيار چشمگيري به شمار استفاده كنندگان از خدمات اين شركت افزوده شده و اين روند فزاينده همچنان ادامه دارد.
رمز موفقيت شركت پيوند تجارت ترخيص از بدو تأسيس تاكنون، سرعت، دقت و صداقت در كليه عمليات اجرايي و نيز ارائه مناسب ترين راهكارها براي حفظ منافع اقتصادي شركتهايي كه افتخار همكاري با ايشان را داشته‌ايم بوده است.

امتيازات

*  عضويت در اتحاديه کارگزاران امور گمرکی و اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و کشاورزی بندرعباس
* عضویت در کمیسیون حمل و نقل و ترانزیت ، گمرک و بیمه اتاق بازرگانی بندرعباس
*  عضويت مديرعامل در كانون زنان بازرگان استان هرمزگان به سمت هيئت مديره
*  برخورداري از پرسنل مجرب و متعهد و متخصص در زمينه ترخيص كالا
*  برخورداري از تكنولوژي روز در زمينه ارائه اطلاعات و آمار و بخشنامههاي زيربط
*  پشتيباني همه جانبه از مشتري، حفظ و حقوق و كرامت انساني كليه مشتريان در تمامي زمينهها
*  ارائه عكس، CD و يا نمونه كالا قبل از ترخيص به مشتري جهت روئيت كالا و كانتينر يا هر گونه اقدام ديگر
*  دفتر مركزي واقع در بندرعباس داراي شعب فعال در بندر خرمشهر، بندر امام خميني و ساير بنادر ديگر

#كانون زنان بازرگان استان هرمزگان #حمل و نقل و ترانزیت #اتاق بازرگاني و صنايع و معادن و کشاورزی بندرعباس #صادرات و واردات #ترخيص كالا #شركت پيوند تجارت ترخيص
  • آدرس: بندرعباس، بلوار پاسداران، 3 راه هتل هما، ساختمان هما، طبقه اول، واحد 16
  • تلفن تماس: 07633446015
  • تلفن تماس (ضروری): 09177671963
  • وب سایت: http://peyvand-tt.com
  • ایمیل: Info@peyvand-tt.com

نظرات شما

48 بار این صفحه دیده شده است

کسب و کارهای مشابه

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.