مجموعه گردشگری بادگیران


رستوران

مدیریت این کسب و کار

مجتمع گردشگری بادگیران در زمینی به مساحت یک هکتار بنا شده، تاریخ شروع پروژه مرداد ۱۳۹۲ و تاریخ اتمام اسفند ۱۳۹۲ می باشد که در این فضای گسترده، سه منطقه حول سه محور جانمایی و طراحی شده , که در هر منطقه از سمبل ها و نشانه های ویژه ای نظیر صخره و آبشار ،چرخ آسیاب آبی ،چراغ فانوس دریایی و آبشار سطل وارونه در جای جای آن به چشم میخورد.

در سرتاسر مجموعه آب نماهای زیبا همراه با فواره های متعدد،فضاهای ارتباطی بین آلاچیق ها را در طول شب ، در دریایی از نور و ترنم صدای آب پر می کند . نخل های سربلند و سرســـــبز در میان بادگیرهای قدیمی خودنمایی کرده و گرداگرد مجموعه را در بر می گیرد.

در کنار این همه زیبایی علاوه بر امکانات موجود ، تعداد ۵۸ آلاچیق با ظرفیت های پذیـــــرش مختلف و ۱۴ بادگیر ، با الهام از هنر معماری بومی و سنتی اقلیم هرمزگان ساخته شده است، در کنار این سنت گرایی از آخرین تکنولوژی روز بهره گرفته تا نیاز خدمات مهمانداری را با ضریب کیفیت و سرعت بالا به مشتریان خود عرضه نماید.

بنا به گفته جناب آقای مهندس مهدی عزیزی ، طراح و مدیر تیم اجرایی پروژه ، ایده طراحـــی، نوآوری و مزایای پروژه شامل : ترکیب فضای سنتی و بومی جنوب با معماری مدرن، الهام بــخش اولیه این پروژه بوده که از تناسب هندسی مناسبی برخوردار است. آبنماها، فضای سبز و راهرو ها بصورت منحنی با ایجاد رمپ ملایم جهت تردد ایده آل، حتی برای معلولین پیش بینی شده است.فضا سازی به گونه ای طراحی شده که حس کنجکاوی در ذهن بازدیدکنندگان را نشانه میـــرود.

با ترکیب طراحی قامت بادگیر جنوب و تاج بادگیر شهر باستانی یزد،  تلفیـــــقی از هنر معماری کویری را به رخ می کشد ، طوری که حس دلنشینی در فضایی قدیمی ، بومی، بــــکر و زیبـــــا را بـــه مخاطبین منتقل می کند.

طراحی فرم آلاچیق ها الهام گرفته از کپرهای گلی جنوب به شکل پست مدرن با ظرفیت ۶ الی ۲۰ نفره و مجهز به کولر که بصورتی زیبا در آنها طراحی و تعبیه شده ، کاملا نوآورانه و زیباست که مناسب فصول مختلف سرد و گرم انجام گرفته است.

آشپزخانه در مرکز قرار گرفته تا از نظر دسترسی و سرویس به تمام نقاط مجموعه راحت تر انجام پذیر باشد.

در سیستم روشنایی مجموعه کوشش شده که بهترین هاله های نوری در محوطه و فضاهای مختلف ایجاد شود تا بازدید کنندگان نهایت لذت را در شب ببرند.

ساعات کار:   ۱۲ ظهر تا  ۱۲ شب

  • آدرس: بندرعباس، ابتدای جاده میناب، جنب بنیاد بتن، ۴۰۰ متر داخل کوچه
  • تلفن تماس: 07633685842
  • وب سایت: http://badgiran.com

نظرات شما

2312 بار این صفحه دیده شده است

کسب و کارهای مشابه

بندرگردی

بانک اطلاعات شهری بندرعباس

بندرگردی، برای کمک به حس و تجربه ی بهتر از زندگی در بندرعباس بوجود اومده، اصلی ترین هدف بندرگری، معرفی کسب و کارهای بندرعباس، اماکن گردشگری استان هرمزگان و جدیدترین رویدادهای شهر بندرعباس از نمایشگاه ها گرفته تا کنسرت ها، با امکان نقد و بررسی توسط کاربران میباشد.
با بندرگردی میشه در کسری از ثانیه با جستجو در میان هزاران کسب و کار و مکان تجاری ثبت شده، اطلاعات مورد نظر خودتون رو پیدا کنید یا حتی اطلاعات کسب و کاری رو ویرایش و بروزرسانی و یا نظر خودتون رو در مورد اون کسب و کار ثبت کنید. یکی دیگه از امکانات مفید بندرگردی اینه که حتی میتونید کسب و کار خودتون رو کاملا رایگان معرفی کنید.

در بندرگردی، بانک اطلاعات شهری بندرعباس تمامی کسب و کار های بومی مانند آرایشگاه مردانه در بندرعباس، آرایشگاه زنانه در بندرعباس، رستوران در بندرعباس، فست فود در بندرعباس و ... معرفی میگردد.

همچنین در بندرگردی کسب و کارهایی از صنوف شرکت حمل و نقل در بندرعباس، مهد و پیش دبستانی در بندرعباس، قالی شویی و مبل شویی در بندرعباس لیست شده است.